Gönderiler

Sağlık Bakanlığı 6 bin 500 yeni personel alımı ne zaman yapılacak?

12 Aralık 2018 177 Yorum Yap

Sağlık Bakanlığı 6 bin 500 yeni personel alımı ne zaman yapılacak?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 2018 yıl sonuna kadar acil tıp teknisyeni, veri analizi yapan işletmen, ambulans şoförü, yardımcı klinik elemanı gi..

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 2018 yıl sonuna kadar acil tıp teknisyeni, veri analizi yapan işletmen, ambulans şoförü, yardımcı klinik elemanı gibi alanlarda hizmet yapacak 6 bin 500 kişinin işe alınacağını ve 2019 yılında da pratisyen hekim, uzman hekim, diş hekimi ve eczacı olmak üzere yaklaşık 25 bin daha sağlık personelinin atamasının yapılacağını bildirdi. Peki Sağlık Bakanlığı personel alımını nasıl yapılacak?

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AA muhabirine, sağlık personeli ile ilgili diğer alanlarda yapılacak atama vede alımlara ilişkin bilgi verdi.

Sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önlenmesine ilişkin önemli adımların atıldığını vurgulayan Fahrettin Koca, sağlıkta şiddet konusunda alınacak tedbirleri içeren düzenlemelerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla yürürlüğe girdiğini anımsattı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık çalışanlarının uzun süredir bekledikleri emeklilik ve yıpranma payına ilişkin çalışmaların çözümü noktasında yasal düzenlemelerin de yapıldığını söyledi.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com