Gönderiler

Rüyada Otomobil Görmek

25 Kasım 2018 102 Yorum Yap

Rüyada Otomobil Görmek

Otomobil rüya tabiri, Rüyamda Otomobil gördüm? Otomobil rüya yorumu, Otomobil ne demektir, Otomobil neye işaret eder ve yorumlanır..

Otomobil rüya tabiri, Rüyamda Otomobil gördüm? Otomobil rüya yorumu, Otomobil ne demektir, Otomobil neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Otomobil görmek ile alakalı tabirler? Otomobil ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Otomobile bindiginizi gormek, hastaliktan sifa bulmaya, hareket halinde otomobil gormek, kazancli ve fayda­li yeni bir ise baslamaya, otomobili durmus gormek, islerinizin duzenini kaybedecegine yorumlanir. Otomobil carptigini gormek, gorenin basindan bir kaza gececegine isarettir. Ruyasinda bir otomobil aldigini goren kimse, ya­kinda bir sefere, yolculuga cikacagina isaretle yorumlanir. Ruyada otomobilini kaybettigini goren kimse, islerinde zorluk olacagina, isinde zorlukla karsilasacagina veya ha­nimi ile aralarinda gecimsizlik cikip kavga edeceklerine isaretle yorumlanir. Ruyasinda kendisine bir otomobil hediye edildigini ve bir otomobil verildigini gormek, bekar ise, evlenecegine veya gercekten bir otomobil sahibi olacagina (otomobil alacagi­na) isaretle tabir olunur. Ruyada gorulen her cesit binit vasitasi, gecim icin izlenen yol ve yontemlere, kisinin benimsedigi hayat tarzina isaret eder. Ruyada otomobili rolantide calisir halde gormek, islerde durgunluga isarettir. Ruyada otomobili calistirip hareket ettir­mek, islerin acilmasina isarettir. Ruyada gorulen genis ve rahat otomobil, baht acikligina ve mutluluk unsuru olan seyle­re yorumlanir.

Rüyada Otomobil Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Otomobil Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com