Gönderiler

Rüyada Keman Görmek

28 Ekim 2018 122 Yorum Yap

Rüyada Keman Görmek

Keman rüya tabiri, Rüyamda Keman gördüm? Keman rüya yorumu, Keman ne demektir, Keman neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada K..

Keman rüya tabiri, Rüyamda Keman gördüm? Keman rüya yorumu, Keman ne demektir, Keman neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Keman görmek ile alakalı tabirler? Keman ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada keman gormek, mevki ve makama, rutbeye isaretle yorumlanir. Bir kimsenin ruyada makam sahibi bir kimsenin kendisine bir keman verdigini gormesi, muj­deli bir haber almasina veya buyuk bir makama ermesine isarettir. Keman gormek veya keman sesi duydugunu gor­mek, rutbe ve makam sahibi birinden gelecek hayir ve menfaate isarettir demislerdir. Ruyasinda kendisinin keman caldigini gormek, bekleme­digi mujdeli bir haber alacagina ve sevinecegine isarettir. Ruyada keman gormek, hayatinizda iyi, guzel degisiklikler olacagina isarettir. Bir keman aldiginizi, caldiginizi gormek, basariyla sonuclanacak bir ise baslayacaginiza isaret eder. Keman sesi sevineceginiz bir haber alacaginiza, caldiginiz keman telinin kopmasi isinizin bozulacagina, birisine keman verdiginizi veya calmasini ogrettiginizi gormek, verdiginiz kisiye iyilik edece­ginize onun islerinde basarili olmasina yardim edeceginize isarettir.

Rüyada Keman Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Keman Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com