Gönderiler

Rüyada Kayısı Görmek

28 Ekim 2018 118 Yorum Yap

Rüyada Kayısı Görmek

Kayısı rüya tabiri, Rüyamda Kayısı gördüm? Kayısı rüya yorumu, Kayısı ne demektir, Kayısı neye işaret eder ve yorumlanır? Rüy..

Kayısı rüya tabiri, Rüyamda Kayısı gördüm? Kayısı rüya yorumu, Kayısı ne demektir, Kayısı neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Kayısı görmek ile alakalı tabirler? Kayısı ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada kayisi gormek, umitsizlige isarettir. Yesil kayisi topladiginizi, aldiginizi, yediginizi gormek, sadaka yolu ile elinize para gececegine, hasta iseniz sifa bulacaginiza isarettir. Sa­ri kayisi gormek, paranizi hastalikta sarf edeceginize, ruyada kayi­si agacini gormek,parasi cok, dini yok, menfaati az, kotu ruhlu bir adamla yorumlanir. Bir kimsenin ruyada mevsiminde kayisi gormesi, hay­ra ve selamete isaretle yorumlanir. Mevsim disinda kayisi gormek ise, iyi degildir. Keder ve uzuntuye, zorlukla ve mesakkatle karsilasmaya isarettir denilmistir. Ruyada kayisi agaci gormek, insanlarin faydalandigi ve kendisinden menfaat gordukleri bir adama isarettir. Bir kimsenin ruyada yesil kayisi yedigini gormesi, sadaka icin para vermeye ve hasta biri gorurse, sifa bulup iyiles­meye isarettir seklinde yorumlanmistir. Ruyanizda kayisi gormeniz, muradiniza ereceginize isa­retle yorumlanir demislerdir yorumcular. Bazen de kayisi gormek, hizmetci ve menfaatli mala isaret eder. Bazen ruyada kayisi agaci gormek, mal ve huzun ile tabir edilir.

Rüyada Kayısı Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Kayısı Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com