Gönderiler

Rüyada Bel Kemiği Görmek

03 Kasım 2018 117 Yorum Yap

Rüyada Bel Kemiği Görmek

Bel Kemiği rüya tabiri, Rüyamda Bel Kemiği gördüm? Bel Kemiği rüya yorumu, Bel Kemiği ne demektir, Bel Kemiği neye işaret eder ve ..

Bel Kemiği rüya tabiri, Rüyamda Bel Kemiği gördüm? Bel Kemiği rüya yorumu, Bel Kemiği ne demektir, Bel Kemiği neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Bel Kemiği görmek ile alakalı tabirler? Bel Kemiği ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada bel kemigi gormek, kendisine sonsuz iti­mat edilen, guvenilen bir adama isaret eder. Bazen de ev­lenmeye ve bir erkek cocuga sahip olmaya isarettir. Ruyasinda belinde cok agri ve sancisi bulundugunu ve bel kemiginin demirden oldugunu gormek, ruya sahibinin be­linin agrisinin kesilip gececegine isarettir. Bel kemigi kisinin islerini ayakta tutan bir adama isarettir. Onda meydana gelecek veya ortaya cikacak olum­suzluklar gormek, guvendigi ve bel bagladigi, itimat ettigi adamda ortaya cikacak bir arizaya isaret eder. Ruyada bir insanin bel kemigini gormek, kendisine fazlaca itimat edilecek bir adama isaret eder. Bir kimsenin ruyada belinde hastaligi ve agri bulundugunu ve belkemiginin demirden oldugunu gormesi, o kimsenin belinin agrisi­nin kesilmesine isaret eder. Yine bir kimsenin ruyada bel kemigi gor­mesi, o kimsenin islerini ayakta tutan birisine isaret eder. Ruyada bel kemiginde meydana gelecek ariza, itimat edilen sahista meydana gelecek bir aksakliga isaret eder. Bekar bir kimsenin ruyada bel kemigi gor­mesi, evlenecegine isaret eder. Evli bir kimsenin ruyada bel kemigi gorme­si, bir erkek evladi olacagina isaret eder.

Rüyada Bel Kemiği Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Bel Kemiği Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com