Gönderiler

Rüyada Balta Görmek

03 Kasım 2018 - Son Güncelleme 06.11.2018 10:17 110 Yorum Yap

Rüyada Balta Görmek

Balta rüya tabiri, Rüyamda Balta gördüm? Balta rüya yorumu, Balta ne demektir, Balta neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada B..

Balta rüya tabiri, Rüyamda Balta gördüm? Balta rüya yorumu, Balta ne demektir, Balta neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Balta görmek ile alakalı tabirler? Balta ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada balta gormek, isinizden cikarilacaginiza isarettir. Sapsiz balta gormek, memnuniyetsizlige, balta ile agac kesmek bir ask tuzagina dusulecegine,mahkeme sonucunda mahkum olunacagina, balta ile adam oldurmek, kadin icin hamile kalmaya, erkek icin kazanc ve basari isaretidir. Ruyada gorulen balta iyiye yorulur. Balta, yardim imdat ve rizka erilecegi ile tabir olunur. Ruyayi gorenin ba­sinda bir agri gibi hastaligi varsa ondan sifa bulacagi ve iyilesecegi ile de yorumlanir. Ruyasinda balta gormek, yemek yiyemeyen bir hastanin iyilesip yemek yemeye baslayacagina isaret oldugu gibi, ru­yada balta gormek, erkek cocukla da tabir olunur. Çunku balta, bazen kendisinden fayda elde edilecek seylere de isa­rettir. Çunku balta demirden yapilmis olan bir maddedir. Ruyada balta gormek, bazi yorumculara gore, erkek co­cukla yorumlanir. Ruyasinda tek yuzlu balta gormek, imdat ve yardima, ruya sahibinin rizkinin artacagina, geciminin genisleyip ferah­layacagina isarettir. Boyle bir balta gormek, genellikle hayra ve iyiye yorumlanir. Ruyasinda iki yuzlu bir balta gormek, seref ve itibara isa­ret eder. Ticaret erbabi icin, buyuk kar saglayan kazanca isaret eder seklinde yorumlanir. Ruyada et baltasi ve satir gormek, ruya sahibi kisinin gu­cune, kuvvetine ve cesaretine isaret eder. Bas agrisi ceken bir kisi, ruyasinda balta gorse, bu ruyasi onun, bas agrisindan kurtulacagina, basinin agrisinin ge­cecegine isarettir. Veya bu ruyayi goren bas agrisi olan ki­si, kan aldirmaya ihtiyaci olduguna isarettir. Ruyada balta gormek, imdat ve yardima, rizkin genisligine isaret eder. Bazen ruyada balta gormek, ruya sahibinin basinda bir agrisi varsa ondan kurtulmasina isaret eder. Ruyada gorulen balta,yemeye ihtiyaci olan hastanin sikayetinin gitmesine İsaret eder. Bazen de ruyada gorulen balta, erkek co­cuga isaret eder. Bazi kerede ruyada gorulen balta, iyi bir hizmetci, kuvvetli bir arkadas ve yardimciya isaret eder. Yine ruyada gorulen balta, kendisiyle fay­dalanilan seye isaret eder. Ruyada gorulen balta, emanet, emniyet ve | dinde olan kuvvete isaret eder. Ruyada iki yuzlu balta gormek, izzet ve saltanata isaret eder. Ticaretle ugrasan bir kimsenin ruyada bal­ta gormesi, iyi kazanca isaret eder.

Rüyada Balta Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Balta Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com