Gönderiler

Rüyada Balık Ağı Görmek

03 Kasım 2018 - Son Güncelleme 06.11.2018 10:17 175 Yorum Yap

Rüyada Balık Ağı Görmek

Balık Ağı rüya tabiri, Rüyamda Balık Ağı gördüm? Balık Ağı rüya yorumu, Balık Ağı ne demektir, Balık Ağı neye işaret eder ve yorum..

Balık Ağı rüya tabiri, Rüyamda Balık Ağı gördüm? Balık Ağı rüya yorumu, Balık Ağı ne demektir, Balık Ağı neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Balık Ağı görmek ile alakalı tabirler? Balık Ağı ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada balik agi gormek, rizka, ilme, umit ve isteklerin gerceklesmesine ve dusmanlari yenmeye isaret eder. Ruyada balik agi gormek degisik yorumlara ve ru­yayi gorenin ruh haline gore yorumlan vardir. Kederli bir durumda olan kimsenin ruyasinda balik agi gormesi, bu ruya, ruyayi goren kimsenin, kederinin ve uzuntunun artacagina isaretle yorumlanir. Avci olan bir kimse balik agi gorse, bu onun icin faydala­nacagi ve gorecegi hayirlara isarettir. Ruyasinda balik aginin yansini (bir parcasini) kaybettigini gormek, hayir ve bereketle yorumlanir. Ruyada balik agina sahip oldugunu gor­mek, hileye, rizka, ilme, istegine kavusmaga ve dusmani yenmege isaret eder. Ruyada balik agi gormek, helal kazanc icin bir is tutmaya isaret eder. Gamli ve kederli bir kimsenin ruyada balik agi gormesi, gam ve kederinin artmasina isaret eder. Avci bir kimsenin ruyada balik agi gorme­si, hayir ve menfaate isaret eder. Ruyada deniz veya dereye bir ag atip balik tuttugunu gormek, ele gececek helal mala isaret eder. Korku icinde bulunan kimsenin ruyada balik agi gormesi, siddete, kolelige ve gecimi­ni agla temin edenlerin mesakkate dusmeleri­ne isaret eder. Ruyada denizde veya derede aginin paramparca oldugunu gormek, islerinin zorlasacagi­na ve mesakkate isaret eder. Bir kimsenin ruyada balik aginin bir parca­sini kaybetmesi, o kimse icin hayra isaret eder. Bir kimsenin ruyasinda balik agina dustu­gunu veya bastigini gormesi, o kimsenin, hapse girmesine, hastaliga yakalanmasina ya­hut mizacina uymayan bir kadini almasina isaret eder. Yolcu olan kimsenin ag gormesi, deniz yolcusu ise yolculugundan donecegine isaret eder. Balik agi, uzuntusu olmayan kimse icin hapse ve can sikilmasina isaret eder.

Rüyada Balık Ağı Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Balık Ağı Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com