Gönderiler

Rüyada Azaldığını Görmek

16 Aralık 2018 33 Yorum Yap

Rüyada Azaldığını Görmek

Azaldığını rüya tabiri, Rüyamda Azaldığını gördüm? Azaldığını rüya yorumu, Azaldığını ne demektir, Azaldığını neye işaret eder ve ..

Azaldığını rüya tabiri, Rüyamda Azaldığını gördüm? Azaldığını rüya yorumu, Azaldığını ne demektir, Azaldığını neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Azaldığını görmek ile alakalı tabirler? Azaldığını ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Bir kimse ruyasinda sahip oldugu malinda bir azalma meydana geldigini gorse, supheli ve haram kazanc sahibi icin borclanmaya, zarar gormeye ve sahte gosterise isaret eder. Kazanci helal ve mesru olan kimsenin ma­lindaki azalma, faziletle birlikte malda meyda­na gelecek olan artisa ve berekete yorumlanir. Maddi ve manevi her varlikta musahede edilen azalma, bunlarin deger kazanmasina isaret eder. Ruyada bir seyin coklugundan sonra azal­digini gormek, haram kazanmaga veya goste­rise ya da borca isaret eder.

Rüyada Azaldığını Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Azaldığını Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com