Gönderiler

Rüyada Aydınlığa Kavuşmak

16 Aralık 2018 71 Yorum Yap

Rüyada Aydınlığa Kavuşmak

Aydınlığa Kavuşmak rüya tabiri, Rüyamda Aydınlığa Kavuşmak gördüm? Aydınlığa Kavuşmak rüya yorumu, Aydınlığa Kavuşmak ne demektir,..

Aydınlığa Kavuşmak rüya tabiri, Rüyamda Aydınlığa Kavuşmak gördüm? Aydınlığa Kavuşmak rüya yorumu, Aydınlığa Kavuşmak ne demektir, Aydınlığa Kavuşmak neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Aydınlığa Kavuşmak görmek ile alakalı tabirler? Aydınlığa Kavuşmak ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada aydinlik gormek, ilim irfan ve hik­mete isaret olarak yorumlanir. Bazen ruyada aydinlik gormek, ruya sahi­binin yapmak istedigi bir isi basaracagina isaret eder. Ruyada karanliktan aydinliga ciktigini gor­mek, tasalardan, kederlerden kurtulmaya isaret eder. Bir kimsenin gizli olan bir seyinin, bir sir­rinin, ruyada aydinliga kavusmasi, o kimsenin nefret ettikten sonra alismasina, zarardan sonra fayda gormesineya da umidini kestikten sonra cocugu olmasina isaret eder.

Rüyada Aydınlığa Kavuşmak ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Aydınlığa Kavuşmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com