Gönderiler

Rüyada Avukat Görmek

16 Aralık 2018 151 Yorum Yap

Rüyada Avukat Görmek

Avukat rüya tabiri, Rüyamda Avukat gördüm? Avukat rüya yorumu, Avukat ne demektir, Avukat neye işaret eder ve yorumlanır? Rüy..

Avukat rüya tabiri, Rüyamda Avukat gördüm? Avukat rüya yorumu, Avukat ne demektir, Avukat neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Avukat görmek ile alakalı tabirler? Avukat ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada bir avukatla karsilasmak, gayet konus­kan ve becerikli dostlariniz bulunduguna yorumlanir. Avukata da­va vermek karli ve kazancli bir is tutacaginiza avukatla pazarlik etmek, hapis ise serbest kalacaginiza, mevcut sıkıntılarinizin gece­cegine isarettir. Avukatla kavga etmek, hastaligin uzayacagina, avukatla yemek yemek, fakir, fakat namuslu bir insan olmaya, avukatla yolculuk etmek, evlenmeye isarettir. Avukat cenazesi gor­mek, hali vakti yerinde bir kimse olmaya hasta avukat gormek, yolculuk yapmaya ve bunun sona erecegine, avukat sizi aldatirsa, zengin olacaginiza isarettir. Ruyasinda avukat goren kimsenin, yeni bir ise basla­yacagina veya miras yoluyla eline mal veya para gececegi­ne ve bazi karisik islerinin yakinlarinin yardimiyla cozule­cegine isaretle yorumlanir. Bazi yorumculara gore ise, yeni basladigi iste basarili ola­mayacagina ve ustleri ile anlasmazliga dusecegine isaret­le yorumlamislardir. Ruyada avukat gormek, ruya sahibinin yeni bir ise baslamasina veya mirasa sahip olmasi­na, bazi karisik islerinin cozumunde yakinla­rindan yardim gormesine isaret eder. Ruyada gorulen avukat, bir dusunceyi ya­hut durumu aciklamakta gucluk cekmeye, ici­ne dusulen sıkıntıdan kurtulmaya ve sadece kendini dusunen insana da delalet eder. Ayrica avukat, ruyayi gorenin yeni girecegi iste basarili olamayacagina ve amirleri ile an­lasmazliga dusecegine de delalet eder. Ruyada bir avukata gittigini ve onunla ko­nustugunu gormek, ileride bir avukata ihtiya­ciniz olacagina isaret eder.

Rüyada Avukat Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Avukat Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com