Gönderiler

Rüyada Astrolog Görmek

16 Aralık 2018 93 Yorum Yap

Rüyada Astrolog Görmek

Astrolog rüya tabiri, Rüyamda Astrolog gördüm? Astrolog rüya yorumu, Astrolog ne demektir, Astrolog neye işaret eder ve yorumlanır..

Astrolog rüya tabiri, Rüyamda Astrolog gördüm? Astrolog rüya yorumu, Astrolog ne demektir, Astrolog neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Astrolog görmek ile alakalı tabirler? Astrolog ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada astrolog gormek, bir seye inanma­ya, dunyadan ve supheli seylerden uzlete, batil seylerle aldanan ve dusunmediginden isin haki­katine vakif olmayan bir kimseye isaret eder. Astrolog gibi gelecekten haber verdigini iddia eden birini gormek, ameli bosa cikara­cak egilimlere isaret eder. Bir kimse ruyada kendisinin astrolog oldu­gunu gorse, bu ruya butun insanlar icin hayir­li, yucelik ve sohrete erismeye delalet eder. Gerek ruyada ve gerekse uyanikken astro­logu dogrulamak, dince cahillige isaret eder. Astrologun soylediklerini onemsemedigini ve onlara inanmadigini gormek, ruya sahibinin akliselimi ve dini prensipleri kendine rehber edindigine isarettir.

Rüyada Astrolog Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Astrolog Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com