Gönderiler

Rüyada Arafat'ta Vakfeye Durduğunu Görmek

16 Aralık 2018 88 Yorum Yap

Rüyada Arafat'ta Vakfeye Durduğunu Görmek

Arafat'ta Vakfeye Durduğunu rüya tabiri, Rüyamda Arafat'ta Vakfeye Durduğunu gördüm? Arafat'ta Vakfeye Durduğunu rüya ..

Arafat'ta Vakfeye Durduğunu rüya tabiri, Rüyamda Arafat'ta Vakfeye Durduğunu gördüm? Arafat'ta Vakfeye Durduğunu rüya yorumu, Arafat'ta Vakfeye Durduğunu ne demektir, Arafat'ta Vakfeye Durduğunu neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Arafat'ta Vakfeye Durduğunu görmek ile alakalı tabirler? Arafat'ta Vakfeye Durduğunu ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada Arafat'ta vakfeye durdugunu gor­mek farkli sekillerde yorumlanmaktadir. Ruyada Arafat'ta vakfeye durdugunu gor­mek, ruya sahibinin haline gore rutbe ve ma­kaminin hayirdan serre veya serden hayira donusmesine isaret olarak yorumlanir. Bazen ruyada Arafat'ta vakfeye durdugunu gormek, yuce mertebelere ve dualarin kabulu­ne isarettir. Bazen de Arafat'ta vakfeye durmak, ayril­digi kisi ya da esiyle bulusmaya, dusmana galip gelmeye, tovbesinin kabul olmasina, gizli sirlarin aciga cikmasina isaret eder. Bazi kere de arafat'ta vakfeye durmak, hac mevsiminde ise hacca gitmeye delalet eder. Ruyada fecirden once gece vaktinde Arafat'ta vakfeye durdugunu gormek, ruya sahibinin arzu ve istegine kavusabilmesine isaret eder.

Rüyada Arafat'ta Vakfeye Durduğunu Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Arafat'ta Vakfeye Durduğunu Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com