Gönderiler

Rüyada Almak Ve Satmak

16 Aralık 2018 112 Yorum Yap

Rüyada Almak Ve Satmak

Almak Ve Satmak rüya tabiri, Rüyamda Almak Ve Satmak gördüm? Almak Ve Satmak rüya yorumu, Almak Ve Satmak ne demektir, Almak Ve Sa..

Almak Ve Satmak rüya tabiri, Rüyamda Almak Ve Satmak gördüm? Almak Ve Satmak rüya yorumu, Almak Ve Satmak ne demektir, Almak Ve Satmak neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Almak Ve Satmak görmek ile alakalı tabirler? Almak Ve Satmak ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada satici birini gormek yahut bir sey satmak, namazi terk etmeye,yalanyereyemin etmeye yorulur. Ruyada bir sey almak, sattigi seye ragbet etmeye isaret eder. Ruyada bir sey satmak, sattigi seyden kur­tulmaya isaret eder. Ruyada bir seyi para yahut baska bir sey karsiliginda almak ve satmak, artan ve devam eden rizka isaret eder. Ruyada kotu bir sey satip, yerine iyi bir sey almak, manevi rutbe ve makama isaret eder. Ruyada iyi bir sey satip, onun yerine kotu bir sey aldigini gormek sonunun kotu olabile­cegine isaret eder. Kendine yararli bir sey satin almak, hayir ve berekete delalet eder. Ruyada iplik saticisi gormek, yolculuga; tuz saticisi gumus mala yorumlanir.

Rüyada Almak ve Satmak ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Almak ve Satmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com