Gönderiler

PTT Messenger APK iddialarına resmi açıklama geldi.

07 Şubat 2018 - Son Güncelleme 07.02.2018 12:52 333 Yorum Yap

PTT Messenger APK iddialarına resmi açıklama geldi.

PTT Messenger APK iddialarına resmi açıklama geldi. PTT A.Ş. tarafından Facebook ve Twitter resmi hesapları üzerinden yapılan açıklamda ..

PTT Messenger APK iddialarına resmi açıklama geldi. PTT A.Ş. tarafından Facebook ve Twitter resmi hesapları üzerinden yapılan açıklamda Ptt Messenger'ın kurumsal müşteriler için geliştirilmiş bir çözüm olduğunun altı çizildi.

Uygulama geliştirilirken signal tabanlı açık kaynak kod kullanıldığı belirtilirken Ptt Messenger uygulamasının tüm geliştirme haklarının PTT A.Ş'ye ait olduğu belirtildi.

Aynı açıklama da Zebrachat isimli uygulamanın ise geliştirme aşamasında kullanılan proje vede ürün adı olduğu bilgisine yer verildi.

PTTMessenger APK Dosyasının henüz piyasada bulunmadığını nelirten resmi açıklamada internette yer alan Ptt Messenger isimli dosyaların PTT A.Ş'nin kurumsal anlık mesajlaşma vede haberleşme çözümüyle 1 ilgisinin bulunmadığı da vurgulandı.

PTT MESSENGER NASIL İNDİRİLİR? PTT MESSENGER PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN

https://messenger.ptt.gov.tr/ adresinden uygulama indirilebiliyor. İlerleyen günlerde de iOS ve Android dışında masaüstü sürümleriyle de kullanılabilecektir.

PEKİ PTT MESSENGER UYGULAMASI NEDİR?

PttMessenger, güvenliği dünyaca ispatlanmış metodoloji ve teknolojiler dikkate alınarak geliştirilmiştir. Farklı fonksiyonlar için farklı uygulamalar kullanmak yerine PttMessenger, kaynak kullanımı optimize edilmiş şekilde çok fonksiyonlu kullanım kolaylığı sağlamaktadır. PttMessenger, platform bağımsız çalışabilir yapısı ile etkin bir erişilebilirlik sağlamaktadır. PttMessenger, tamamen millî mühendislik kabiliyetleriyle geliştirilmesi nedeni ile, güncellenmeye elverişli bir tasarıma sahiptir.

PTT MESSENGER NE ZAMAN KULLANIMA GİRECEK?

Her nekadar mobil platformlar ve masaüstünde kullanılabilecek olsa bile uygulama, şuan için yalnızca Android de APK olarak kullanılabilir durumda. PTT Messenger'ın yakın zamanda tüm platformlarda aktif hale gelmesi bekleniyor. Fakat kullanıma gireceği tarih ile alakalı henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 1
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com