Gönderiler

Ortalıktan kaybolan Galip Öztürk Gürcistan'da çıktı! Galip Öztürk Kimdir?

29 Kasım 2018 86 Yorum Yap

Ortalıktan kaybolan Galip Öztürk Gürcistan'da çıktı! Galip Öztürk Kimdir?

Hakkında verilen müebbet hapis cezasının, infazının Yargıtay tarafından devamına karar verildiği gün hemen ortalıklardan kaybolan Galip Özt&..

Hakkında verilen müebbet hapis cezasının, infazının Yargıtay tarafından devamına karar verildiği gün hemen ortalıklardan kaybolan Galip Öztürk adlı kişi Gürcistan'da çıktı. Galip, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Gürcistan'da oy kullandı.

Yargıtay'ın müebbet hapis cezasının devamına karar verdiği Metro Holding patronu Galip Öztürk, Gürcistan'da oy kullandır ve resmini sosyal medyada paylaştı. 

22 yıl önce işlenen bir cinayete ilişkin yargılandığı davada ise "cinayetin azmettiricisi" iddiasıyla müebbet hapis cezası alan Metro Holding'in patronu Galip Öztürk'e 2 yıl önce infazının durdurulması kararı çıkmıştı.

Fakat Yargıtay Ceza Genel Kurulu, Galip Öztürk hakkında ise verilen müebbet hapis cezasının yerinde olduğuna hükmetti. Ve bu kararla beraber, İstanbul 19.Ağır Ceza Mahkemesi , GAİLİP ÖZTÜRK için 2 yıl önce durdurulan infazının devamına karar verdi. Ve Hakkında yakalama kararı çıkmayan Galip Öztürk se aynı gün içersinde Gürcistan'a kaçtı.

Galip Öztürk, sosyal medya hesabından 1 fotoğraf paylaştı. Gürcistan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy kullandığını belirten Öztürk ise "İstikrar devam etsin, Gürcistan büyüsün. Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oyumu kullandım" diye mesajını yazdı.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com