Gönderiler

Ömre Bedel 4. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 27 Aralık Perşembe

26 Aralık 2018 356 Yorum Yap

Ömre Bedel 4. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 27 Aralık Perşembe

Ömre Bedel 4. Bölüm izle - 27 Aralık 2018, Perşembe - Ömre Bedel 4. Bölümünde neler olacak? Ömre ..

Ömre Bedel 4. Bölüm izle - 27 Aralık 2018, Perşembe - Ömre Bedel 4. Bölümünde neler olacak? Ömre Bedel son bölüm izle. Ömre Bedel 4. Bölüm özeti ve fragmanı yayında.

PRENS LEE YEOK İLE CHAE-KYUNG'UN HAKLI SAVAŞI

Omre Bedel'in 4. bölüm özeti şöyle: taht konusunda endiseye kapilan imparator, kardesinin yaptigi ufak hatayi buyutur ve Prens Yeok'u tutuklatir. Zindana kapatilan prens, oradan kurtulabilecek mi?

Prens Lee Yeok, agabeyi imparator Lee Yoong'a karsi gelmek sucundan zindana atilir ve yargilanir. Gercek korkusu tahti kardesine kaptirmak olan imparator, kendine tehdit olusturan prensi uzaklastirmaya calisir. Katibin kizi Chae-Kyung, imparatorun karsisina cikar ve Prens Lee Yeok'un bagislanmasini ister. İmparator Lee Yoong, Chae-Kyung ile kardesinin arkadas olmasina sasirir ve icten ice kiskanir. Bas katip ise yasanan olaylarda Prens Lee Yeok, kadar Chae-Kyung'un da hatali oldugunu anlatmaya calisir. Kralice ise oglunu aklamak icin Prense, tum sucu Chae-Kyung'un ustune atmasi konusunda baski yapar. İmparator, Chae-Kyung'un suclu olduguna karar verilirse ailesi ile birlikte infaz edilecegini soyler. Chae-Kyung, iyi niyetinin kurbani mi olacak? Prens Lee Yeok, goz gore gore Chae-Kyung'un ceza almasina izin verecek mi? Birbirinden hoslanmaya baslayan Prens ve Chae-Kyung, ayri mi dusecek?

Ömre Bedel 4. Bölüm Fragmanı izle

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 1
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com