Gönderiler

Mobil internet paylaşımında ek ücret olacak mı olmayacak mı açıklama geldi?

25 Aralık 2018 174 Yorum Yap

Mobil internet paylaşımında ek ücret olacak mı olmayacak mı açıklama geldi?

Turkcell, hotspot aracılığıyla mobil veri paylaşımı yapan müşterilerinden "Hızlı Giriş" teknolojisi üzerinden giriş ya..

Turkcell, hotspot aracılığıyla mobil veri paylaşımı yapan müşterilerinden "Hızlı Giriş" teknolojisi üzerinden giriş yapmaları halinde her hangi bir ek ücret talep edilmeyeceği açıklamasında bulundu.  Ancak aşağıdaki açıklamayı okumanızda fayda var.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: 'GÜVENLİ PAYLAŞIM...' Bu amaçla mobil uygulama ve web sitelerine yapılan üye girişlerini sadece telefon numarası kullanarak daha hızlı ve güvenli hale getiren 'Hızlı Giriş' teknolojisi üzerinden hotspot yapma özelliği sayesinde, müşterilerimiz güvenli bir şekilde kişisel internetlerini paylaşmaya devam edebilecekler. Bunun için müşterilerin internetlerini paylaşırken açılacak sayfaya 'Hızlı Giriş' teknolojisi üzerinden giriş yapmaları yeterli olacak. Bu şekilde giriş yapacak müşterilerimiz paketlerindeki interneti hiçbir ücret ödemeden, herhangi bir cihaz sınırı olmadan güvenli bir şekilde paylaşabilecekler.

İnternet paylaşmaya ek ücret geliyor mu?

EK ÜCRET OLMAYACAK Hotspot'la farklı cihazlar ile yaptıkları internet paylaşımı sonucunda tarifelerindeki internetin tüketimini takip vede kontrol edemeyen ve bunun sonucu olarak beklemedikleri bir fatura bedelleriyle karşılaşan müşterilerimiz de bulunuyor. Bu müşterilerimizin sorununu gidermek amacı ile 'Hızlı Giriş' üzerinden giriş yapılmadan başka cihazlarla internet paylaşımı yapıldığında dünyadaki çeşitli internet paylaşım modellerindeki örneklerde görüldüğü gibi, aylık 9 TL'ye mevcut tarifesindeki internetine ek olarak 2 GB'lık paylaşımlı internet paketi devreye girecek. Bu 2 GB'lık ek paketin kullanım durumu Hesabım uygulaması üzerinden takip edilebilecek. Ayrıca da bu müşterilerimiz, 30 günlük o süre içerisinde 2 GB'lık paylaşım internetleri sona erdikten hemen sonra ek ücret ödemeden tarifelerindeki interneti paylaşmaya devam edebilecekler.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com