Gönderiler

Milli Piyango büyük ikramiye sonuçlarına saatler kaldı.. (2019 Milli Piyango bilet sorgulama)

31 Aralık 2018 215 Yorum Yap

Milli Piyango büyük ikramiye sonuçlarına saatler kaldı.. (2019 Milli Piyango bilet sorgulama)

Milli Piyango çekiliş sonuçlarının açıklanmasına çok az bir süre kala vatandaşlar büyük bir merakla sonuç..

Milli Piyango çekiliş sonuçlarının açıklanmasına çok az bir süre kala vatandaşlar büyük bir merakla sonuçları sorgulama sayfasını ziyaret ediyorlar. Milli Piyango İdaresi bugün yaptığı açıklamayla büyük ikramiyenin açıklanacağı saati 20.00-20.30 olarak duyurdu. Ve bu açıklamanın ardından bilet alan vatandaşlar ise şimdi büyük ikramiyenin açıklanacağı saati merakla bekliyorlar. Sonuçlar açıklanır, açıklanmaz tüm gelişmeleri gonderiler.com'dan takip edebilirsiniz. Yılbaşı çekilişine özel olarak hazırlanan bilet sorgulama sayfamızdan satın aldığınız biletleri sorgulayabilir ve sıralı tam listeyi takip edebilirsiniz.


Milli Piyango İdaresinin Anıttepedeki hizmet binasıyla Sayıştayın Gölbaşı tesislerinde gerçekleştirilen vede noter huzurunda yapılan gündüz bölümü çekilişlerini vatandaşlarda canlı olarak izleyebiliyor. 1 milyon ile üzerindeki ikramiyeleri kazanan numaralar, saat 19.00'dan itibaren aynı salonda gerçekleştirilecek çekiliş ile belirlenecek.

Milli Piyango Çekilişi Sorgulama

Milli Piyango'nun, 70 milyon TL tutarındaki büyük ikramiyesiyle amorti numaralarının çekilişleri ise saat 20:00-20:30'da yapılacak.

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 1
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com