Gönderiler

Kocasının kendisini kız kardeşiyle aldattığını itiraf etti.

07 Aralık 2018 175 Yorum Yap

Kocasının kendisini kız kardeşiyle aldattığını itiraf etti.

Ünlü sunucu Nur Viral'in sunduğu Hayatta Her Şey Var programı yine izleyenlerin kanını donduran bir itirafa sahne oldu. Canlı yayına bağlanan..

Ünlü sunucu Nur Viral'in sunduğu Hayatta Her Şey Var programı yine izleyenlerin kanını donduran bir itirafa sahne oldu. Canlı yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir izleyici, kocasının kendisini kardeşiyle aldattığını itiraf etti.

Beyaz TV'de yayinlanan Nur Viral'in sundugu Hayatta Her Şey Var programinda yapilan itiraf damga vurdu. Canli yayina telefonla baglanan bir kadin izleyici, kocasinin kendisini kiz kardesiyle aldattigini açikladi.   KIZ KARDEŞİMLE ALDATTI   Nur Viral'in sundugu Hayatta Her Şey Var programinda telefonla baglanan seyircilerin sasirtan itiraflari sürüyor. Beyaz TV'de programa baglanan bir kadin izleyici aldatilma itirafi Nur Viral ve iletisim Uzmani Canten Kaya'yi saskina ugratti. İsmini vermek istemeyen kadin izleyici kocasinin kendisini kiz kardesiyle aldattigini söyledi.   "YAPTIM NE YAPACAKSIN"   Bunu sordugunda kocasinin ise 'Yaptim ne yapacaksin?' diye cevap verdigini anlatan kadin izleyici, kiz kardesinden nefret ettigini ve görüsmek istemedigini söyledi. Stüdyodaki uzman iletisim Uzmani Canten Kaya da genç kadina tavsiyelerde bulundu.   Kocasi ile kardesi arasinda gecenleri anlatti studyo dondu!video icin tiklayin  

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com