Gönderiler

İkimizin Yerine 89. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 5 Aralık Çarşamba

04 Aralık 2018 - Son Güncelleme 04.12.2018 23:48 357 Yorum Yap

İkimizin Yerine 89. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 5 Aralık Çarşamba

İkimizin Yerine 89. Bölüm izle - 5 Aralık Çarşamba İkimizin Yerine dizisi gelecek bolum fragmani yayında. İkimizin Yerine 89. Böl&uum..

İkimizin Yerine 89. Bölüm izle - 5 Aralık Çarşamba İkimizin Yerine dizisi gelecek bolum fragmani yayında. İkimizin Yerine 89. Bölümünde neler olacak? İşte İkimizin Yerine 89. Bölüm  özeti: Basant, Genha'yi evlilik konusunda baskiladigini ve hak etmedigi gunler yasattigini dusunur. 

Genha'nın evi terk etmesinden sonra yüzü gülmeyen Basant, Genha'ya yaptıkları için suçluluk duyar ve ondan boşanmaya karar verir. Bütün aile Basant'ın yanlış karar vermesinin önüne geçmeye çalışır. Şiyam ile Sughna, Genha'nın evine gidip onu ikna etmeye çalışır. Genha, Basant'ı sevdiğini ama konağa tekrar dönmek istemediğini söyler. Basant, ayrıca Genha ile yaşadıklarını Niranjan la da paylaşır. Niranjan ile Genha'nın iyi anlaşacağını düşünen Basant onları evlendirmek ister. Niranjan, böyle bir kararı kendi başına veremeyeceğini söyler. Peki Genha, Niranjan ile evlenmeyi kabul edecek mi?

İkimizin Yerine 89. Bölüm Fragmanı izle

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 2
1
0
0
0
1
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com