Gönderiler

İkimizin Yerine 54. Bölüm Özeti ve Fragmanı - 31 Ekim Çarşamba

30 Ekim 2018 506 Yorum Yap

İkimizin Yerine 54. Bölüm Özeti ve Fragmanı - 31 Ekim Çarşamba

İkimizin Yerine 54. Bölüm İzle - 31 Ekim 2018 Çarşamba - Kanal 7'nin sevilen gunluk dizisi İkimizin Yerine 54. bolum fragmaniyla izle7..

İkimizin Yerine 54. Bölüm İzle - 31 Ekim 2018 Çarşamba - Kanal 7'nin sevilen gunluk dizisi İkimizin Yerine 54. bolum fragmaniyla izle7 de.. İkimizin Yerine dizisinde bugun Şiyam'in Madan‘in oglu oldugu ortaya cikar. Madan, Şiyam'in sehirde okudugunu ve cok basarili oldugunu anlatir. Sughna ise dogacak bebegini kucagina almanin hayalini kurar. Dadisa'nin bebekle ilgili acimasiz planlari vardir. 

Sughna, Pratap’ın acısını bebeğiyle dindirmek ister. Ne pahasına olursa olsun bebeğini doğurmaya kararlıdır. Dadisa ise bebek ile ilgili kötü planlar yapar. Bebeği doğar doğmaz bebeği başka bir aileye vereceğini söyler. Sughna’nın bebeği doğum sırasında kaybettiğini sanmasını sağlayacağından bahseder. Şiyamın, Madamın oğlu olduğunu öğrenen Dadisa ise çok şaşırır. Şiyam, eğitimli vede akıllı bir gençtir. Ve Bu tavırlarıyla herkesin dikkatini çeker. Ancak Şiyam’ın onları sık sık ziyaret etmesinin sebebi Sughna dan hoşlanmasıdır. Şiyam, Sughna’ya olan aşkını itiraf eder. Sughna, dul olmasına rağmen Şiyam’ın kendine aşkını itiraf etmesine şaşırır. Peki Sughna, Şiyam’a ne cevap verecek?

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com