Gönderiler

İkimizin Yerine 106. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 22 Aralık

21 Aralık 2018 511 Yorum Yap

İkimizin Yerine 106. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 22 Aralık

İkimizin Yerine 106. Bölüm izle - 22 Aralık 2018, Cumartesi - İkimizin Yerine Son Bölüm İzle. Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizi..

İkimizin Yerine 106. Bölüm izle - 22 Aralık 2018, Cumartesi - İkimizin Yerine Son Bölüm İzle. Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi İkimizin Yerine 22 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 106. bölümüyle kanal 7'de ekrana geldi.

TİRİŞA'NIN GELİŞİ HERKESİ MEMNUN EDECEK Mİ?

İkimizin Yerine dizisi 106. bölüm özeti şöyle: Kazan, Anandi'yi Dadisa'nın evine gönderdiği için çok pişmandır. Ve bu konu hakkında Kazan'la Bago tartışırlar. Kazan, Dadisa'nın kendisine yaptıklarını hiç unutmaz ve kızını onların evinde bırakmak istemez.

Dadisa, eskiden Anandi'ye karşı kötü davrandığı için pişmanlık duyar ve onun başından hiç ayrılmaz. Anandi hafızasını kaybetmiş olsa bile Dadisa'nın kendine yaptıklarını Bago ile tartışır. Bago ise kısa sürede zenginleşmelerinden dolayı hiç memnun değildir. Bago, nereden geldiği belli olmayan bir paranın kimseye huzur getirmeyeceğini söyler. Kendini affettirmek için çabalayan Dadisa ise Anandi için yoksullara yemek dağıtır. Ve Bu sırada eski bir dostunun kızı Tirişa ile karşılaşır. Onun kimsesiz kaldığını öğrenir vede Tirişa'yı eve götürür. Ansızın ortaya çıkan Tirişa'yı küçüklüğünden beri tanıdığını söyleyen Dadisa, onu gelinleri ile tanıştırır. Tirişa, konağa döndüğünde Barion ile çocukken ne kadar yakın arkadaş olduklarını hatırlar. Küçükken Barion'la evlilik hayali kuran Tirişa, Sumitra'yı kıskanır.

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 3
0
2
0
0
0
1
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com