Gönderiler

Hiç görmediği babasını Müge Anlı da kavuştu.

26 Aralık 2017 587 Yorum Yap

Hiç görmediği babasını Müge Anlı da kavuştu.

Mehmet Küçükkarlı 40 yıl aradan geçen zaman sonrası hiç tanımadığı kardeşine Müge Anlı da kavuştu. İşte o anlar video izleyin... Hafta içi her gün atv de y..

Mehmet Küçükkarlı 40 yıl aradan geçen zaman sonrası hiç tanımadığı kardeşine Müge Anlı da kavuştu. İşte o anlar video izleyin... Hafta içi her gün atv de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dün (25 Aralık Pazartesi) 3 çocuk babası olan Mehmet Küçükkırlı (40) katıldı. Küçükkırlı yıllardır görmediği babasını bulmak istiyordu.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
YorumlarToplam 2 yorum yapılmıştır.
Bu sayfa yorumlara kapatılmıştır.
  • Beril 1 yıl önce

    Maya bu bilgiyi Esra Erola at bulunmasında yardım ederler kesinnnn....

    0 0 Yanıtla
  • Azerbayçandan Maya 1 yıl önce

    Axşamenez Xeyir Müqe Anle Xanemen Verlişi Cox uyu bir verlişdi Utkin Düşen insanları sevindirmek Cox Böyük Svabde Biz Müqe xanema bir nece defe Müraçiet Etmişik Utkin Düşmüş babamez haqqenda bir Melumat almameşeq Bizim Aldeğemez Melumata Göre 1945 illerde Ana Babamez Müharibeye Getmiş Qayetmameş Ve Onun Türkiye'nin Samsun Seherinde olduğu malûmatları Gelmiş Babamez Heyder Quliyev Şirin oğludu anase Qezeyter Dörd qardaş olublar Biz Yzyn il önçe Bir Melumat aldeq Samsun'da Rus Bazare deyilen yerde onlaren Uş yerleri olub Biz Samsun Belediyesinen Aldeğemez melumata Göre Heyder Adenda yaşle olub Beş on ulle yaxende onlar o yeri Terk edibler iş yerlerin başqasena verin gedikleri bildirilir Biz bilirik Babamez Zatten yaşamasa mümkün olmaz ançaq Nenemizin yaxenlare abileri olduğun eşitdik Lütfen bize yardem edin

    0 0 Yanıtla
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com