Gönderiler

Google AdSense potansiyel gelir artışı

Yazar 01 Aralık 2018 - Son Güncelleme 01.12.2018 01:28 1804 Yorum Yap

Google AdSense potansiyel gelir artışı

Google'dan yeni mesaj geldi! Google Adsense - Size özel performans ipuçlarını e-postayla gönderelim Özelleştirilmiş yardım ve per..

Google'dan yeni mesaj geldi! Google Adsense - Size özel performans ipuçlarını e-postayla gönderelim Özelleştirilmiş yardım ve performans öneri e-postalarına abone olmadınız AdSense'ten bazı önemli e-postaları zaten alıyorsunuz: Performans önerilerine kaydolsam mı adsense için faydalı olur mu yoksa olmaz mı ilgilenen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim!

• İpuçlarını ve en iyi uygulamaları içeren periyodik bültenler
• Google'ın bu ürünü iyileştirmesine yardımcı olmak için zaman zaman düzenlenen anketler

Ancak, kişiselleştirilmiş yardım ve performans önerileri e-posta listesine kaydolmadınız. Sitenizden daha fazla kazanç elde etmenize yardımcı olmak için optimizasyon uzmanlarımız, reklam uygulamalarınızda yapabileceğiniz değişikliklerle ilgili spesifik örneklerin verildiği size özel ipuçları gönderir. Ayda ortalama iki kez, yalnızca kazançlarınızı büyütebilecek belirli bir fırsat olduğunda e-posta alırsınız. Özelleştirilmiş yardım ve performans önerileri, hesabınızın performansına ve fırsatlarına göre kişiselleştirilmiş ipuçları sunan tek e-posta kategorisidir. İnternette görüşmek üzere.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com