Gönderiler

Geçtiğimiz aylarda Tokyo'da bir açık artırmada 3,1 milyon dolara satılan ve 278 kilogram ağırlığında olan balık hangisidir?

24 Mart 2019 108 Yorum Yap

Geçtiğimiz aylarda Tokyo'da bir açık artırmada 3,1 milyon dolara satılan ve 278 kilogram ağırlığında olan balık hangisidir?

Dünyanın en çok kazandıran ve Türkiye'de televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyone..

Dünyanın en çok kazandıran ve Türkiye'de televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle Atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Kim Milyoner Olmak İster'de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranlarına kilitledi ve Geçtiğimiz aylarda Tokyo'da bir açık artırmada 3,1 milyon dolara satılan ve 278 kilogram ağırlığında olan balık hangisidir? sorusu merak konusu oldu.

İşte az önce Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan Geçtiğimiz aylarda Tokyo'da bir açık artırmada 3,1 milyon dolara satılan ve 278 kilogram ağırlığında olan balık hangisidir? sorusu ve cevabı...

Gectigimiz aylarda Tokyo'da bir acik artirmada 3,1 milyon dolara satilan ve 278 kilogram agirliginda olan balik hangisidir?A : Ton baligi B : Kopek baligi C : Kilic baligi D : Somon baligi Dogru Cevap . A : Ton baligi

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com