Gönderiler

Fahriye hanımın gelini çiğdem hanım kayınvalidelerden toplam 22 puan aldı!

03 Aralık 2018 - Son Güncelleme 03.12.2018 19:28 251 Yorum Yap

Fahriye hanımın gelini çiğdem hanım kayınvalidelerden toplam 22 puan aldı!

Zuhal Topal'la Sofrada yarışma programının 71. yeni bölümü 3 Aralık Pazartesi  günü izleyiciler ile Fox TV ekranında bulu..

Zuhal Topal'la Sofrada yarışma programının 71. yeni bölümü 3 Aralık Pazartesi  günü izleyiciler ile Fox TV ekranında buluştu.

Bu haftaki kayınvalidelerin önceki haftalara göre ise daha mantıklı olmaları dikkat çekiciydi. Ve anlaşılan Zuhal Topal, kayınvalidelerin şov yapması meselesini de ciddi şekilde çözüme kavuşturma konusunda önlem almıştı.

Kayınvalidelerin bazıları ise yine eleştiri dozunu aşsa bile önceki haftalara göre daha mantıklı oldukları bu bölümde gözlendi.

Gelin Çiğdem hanım puanlama konusunda pek memnun kalmadı. Tülay Hanım ve Nurten hanımdan 3 gelince Çiğdem hanım bir hayli onlara düşük puandan dolayı tepki gösterdi.

1 gün yarışması puanları şöyle geldi:

Tülay hanım 3 puan verdi.
Latife Hanım 4 puan verdi.
Nurten hanım 3 puan verdi.
Şaduman hanım 6 puan verdi.

Zuhal Topal'da Çiğdem hanıma 6 puan verdi ve 1. gün yarışmacısı Fahriye-Çiğdem hanım çifti toplamda 22 puan almış oldular.

Yemekteyiz programın 4 Aralık Salı günü ekrana gelecek olan 72. yeni bölümünde bu defa Şaduman hanımın gelini kayınvalideleri memnun etmek için çaba harcayacak. Yeni bölümde görüşmek üzere!..

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com