Gönderiler

Elif dizisi 641. bölüm özeti ve fragmanı izle 8 ocak Kanal 7

05 Ocak 2018 1257 Yorum Yap

Elif dizisi 641. bölüm özeti ve fragmanı izle 8 ocak Kanal 7

Elif 641. Bölüm izle - 08 Ocak 2018 Pazartesi Elif'te heyecan devam ediyor. Kanal 7'nin sevilen dizisi Elif..

Elif 641. Bölüm izle - 08 Ocak 2018 Pazartesi

Elif'te heyecan devam ediyor. Kanal 7'nin sevilen dizisi Elif'in 8 Ocak akşamı yayınlanacak olan 641. Bölüm özeti şöyle: Uzun zamandır gelmesi beklenen Süreyya sonunda konağa gelmiştir. Ve Senelerdir uzak olduğu ve göremediği Süreyya'yı bir anda karşısında gören Kerem şaşkınlığını gizleyemeyecektir. Parla ise Süreyya'nın dönmesinden dolayı Kerem'in sevgisini kazanma konusunda bir adım daha geriye düşer.

Öte yandan kendini Tarık'la beraber çalıştığını söyleyen ve de aileyi bundan dolayı görmek istediğini belirten Rana ise Hümeyra tarafından sevilmeye başlanır.

Tarık, Rana'nın yaptığı bu olay sonrasında ne yapacağını bilemez. Rana ise olayların üzerine Tarık'ı sıkıştırmaya devam edecektir. Melek'in ortaya çıkacağını da düşünen Tarık bu durumda ne yapacak merak ediliyor.

Elif 641. Bölüm Fragmanı...

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 6
2
1
3
0
0
0
0
YorumlarToplam 6 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
 • Günay 1 yıl önce

  Yeni Sevgi Geldi Dediler Qonağa Kerem Sürayye Sevgisi Mençe Bu Sevgi Saxta Çünkü Qape açeldeğe anda Kerem'den Sürayye üz üze idiler Sanki Meçburi Sürayyeni rola Dartelar Rol oynamak Filimde içden gelmelidir Reyhan Demek olar ki Gözün Filim sehnesinde açeb Çünkü üç yaşda olduğu An demek Filim Qehramane demek Reyhan Filimin üçünde böyüyüb Ona Mençe Roldan Rolu Tamamlanmameş çexareleb .Cox Tesüf Edirem Filimler Cox vaxt Qaleçe olmur deyiler bu Doğru deyil Ele Filimler Var ki Uller keçib Genede insanların yaddaşenda qaler .Buna misal Barlelar Ağleyer Dizisi Bareniko Kastro Neçe Uller keçib Üstünden Heç obrazda Oyunçuda yaddan cexmer Moskova'da onu o qeder Gözel Qarşeladelar ki Sanki Dünyanen Tanenmeş Bir unsane Gelmiş kimi .Ystünden belkede otuz il keçib yonetmenler Cox Caleşmaledelar

  0 1 Yanıtla
 • Asya 1 yıl önce

  Allah korusun hani sevgi Elif Dizisi Niye bu güne koydunuz

  0 0 Yanıtla
 • Samira 1 yıl önce

  Sürayye vollibolşudu Getsin Vollibolun oynasen Reyhanen yerine keçdi nedi Maşşalah Kerem qonağa daxil olanda Ele süzdü ki Sanki Sevgi yox

  0 0 Yanıtla
 • Emine 1 yıl önce

  sonunda süreyya geldi güzel kızmış doğrusu adı melisa döngel mi yoksa melissa döngelmiemoticon

  1 0 Yanıtla
 • Tüm Yorumları Göster (6)
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com