Gönderiler

Elif 841. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Son bölüm kanal 7'de.

12 Ocak 2019 492 Yorum Yap

Elif 841. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Son bölüm kanal 7'de.

Elif 841. Bölüm izle - 14 Ocak 2019, Pazartesi Akşamı ekrana gelecek olan Elif'in 841. bölümünde neler yaşanacak? Elif son b&o..

Elif 841. Bölüm izle - 14 Ocak 2019, Pazartesi Akşamı ekrana gelecek olan Elif'in 841. bölümünde neler yaşanacak? Elif son bölüm izle. Elif dizisi 841. bolum fragmaninda Parla konaga donmek icin Macide'yi ikna eder. Konakta Kerem'in sert tavriyla karsilasan Parla pes mi edecek?

Parla ne yapıp edip Macide ye kendini acındırmayı başarır.  Ve Bunun üzerine Macide, Parlayı da alıp konağa gelir. Parlayı gören Hümeyra ile Kerem, hem çok şaşırırlar hem de çok sinirlenirler. Macide evlatlarının bu tavrına karşılık onları sakinleştirmeye çalışır ve Parlayı affetmelerini söyler. Mahir, Kıymet’i arayınca konaktaki gerginliği ve Keremin kızgın bir halde çıkıp gittiğini öğrenir. Ve Bunun üzerine Keremi bulur ve ona bir ağabey gibi destek olmaya çalışır. Parla, Kerem’in tavrını gördükten sonra pes edecek gibi olur ancak Kıymet onu yüreklendirecek bir konuşma yapar. Meydanı Aslıya bırakıp gitmemesi gerektiğini söyleyerek onun aklına girmeye çalışır. Peki Parla pes edecek mi?

Elif 841. Bölüm Fragmanı izle

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 2
0
0
1
0
1
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com