Gönderiler

Elif 807. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 27 Kasım Pazartesi

26 Kasım 2018 - Son Güncelleme 27.11.2018 00:18 369 Yorum Yap

Elif 807. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 27 Kasım Pazartesi

ELİF 807. BÖLÜM İZLE - 27 KASIM 2018, SALI Kanal 7 ekranlarının sevilen ve en çok izlenen fenomen dizisi Elif&#..

ELİF 807. BÖLÜM İZLE - 27 KASIM 2018, SALI

Kanal 7 ekranlarının sevilen ve en çok izlenen fenomen dizisi Elif'in merakla beklenen 807. bölüm fragmanı ve özeti yayımlandı. Elif 807. bölüm kanal 7'de ekrana geldi. Elif 807. yeni bölüm izle, Herkesimden büyük, küçük demeden büyük bir ilgiyle izlenen dizi Elif 807.bölümde neler yaşanacak? Elif dizisi 806. son bölüm özeti yayında.

Kıymet, Macide'nin hastalığını öğrenir vede bu duruma çok sevinir. Rana ise izini bulduğu Melek'i kaçırmaya karar verir.  Peki Melek, Rana'nın elinden kurtulabilecek mi?
 
Şafak'la Jülide'nin arasındaki problem giderek büyür ve çözümsüz bir hale gelir. Alev, Jülide'ye dost gibi görünmeye çalışıp Şafak ile arasında geçenleri öğrenmeye çalışır.  Kıymet hanım Macide'nin hastalığını fırsat bilerek konakta hakimiyet kurmak ister. Ancak Hümeyra bu durumdan dolayı rahatsız olur ve memnuniyetsizliğini çok belli eder. Kıymet, Macide'nin sağlık durumunu detaylıca öğrenebilmek için Macide'nin doktoru için görüşmeye gider. Doktorun söyledikleri Kıymet'in planları için bir imkan oluşmasını sağlar. Kıymet, Macide'nin hafıza problemi olduğunu Mahir ile buluşup ona anlatır. Macide'nin rahatsızlığını kendileri içinde bir fırsata dönüştürebileceklerini düşünüp kendilerince bir strateji belirler. Diğer yandan Melek'i göz hapsine alan Rana, adamlarına onu kaçırmalarını emreder. Rana'nın adamları Rana'nın emrini yerine getirir ve Melek'i bayıltarak onu kaçırırlar. Peki Melek içinde bulunduğu tehlikeli durumdan kurtulabilecek mi?

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com