Gönderiler

Elif 664. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 8 Şubat Perşembe

07 Şubat 2018 - Son Güncelleme 07.02.2018 23:29 1271 Yorum Yap

Elif 664. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 8 Şubat Perşembe

Elif 664. Bölüm izle - 8 Şubat 2018 Perşembe PARLA'NIN SİNSİ OYUNU Kanal 7 ekranla..

Elif 664. Bölüm izle - 8 Şubat 2018 Perşembe

PARLA'NIN SİNSİ OYUNU

Kanal 7 ekranlarında büyük bir beğeniyle izlenen Elif dizisinin 8 Şubat Perşembe akşamı oynayacak olan 664. bölüm özeti şöyle: Kerem bir şeyler hissettiği Süreyya'nın evden gitmesine izin vermez. Parla ise Kerem'in hasta olmasını fırsat bilir ve onun gözüne girmeye çalışır. Peki Parla bunu başarabilecek mi?

Kerem, evden ayrılmak isteyen Süreyya'yı konaktan gitmemesi için ikna edecektir. Süreyya ise bunu şimdilik kabul etse de aralarında birşey olamayacağını düşündüğü için çok umutsuzdur. Ve bu esnada Kerem hasta olur. Bunu öğrenen Parla ise Kerem'in kendisi hakkında iyi düşünmesi için işini gücünü bırakıp soluğu onun yanında alacaktır. Ancak akşam gideceği partiyi de kaçırmak istemeyen Parla gece kimseye haber vermeden gizlice evden kaçar. Kerem'i iyileştirmek için uğraşan kişiyse Süreyya olur. Peki Kerem kendisine Parla yerine Süreyya'nın baktığını öğrenebilecek mi?

Elif 664. Bölüm Fragmanı izle

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 3
1
1
0
0
0
1
0
YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
  • Hayal 1 yıl önce

    Resmen seyirciyle alay ediyorlar seyircinin aklına reyhanın geleceği düşüncesini yerleştirip seyirciyi oyaladılar seyircide bu sürede reyhan gelecek diye izlemeye devam etti bu sürede keremide süreyyaya aşık ettiler pessss doğrusu dizi ekibi ailecek izlenen güzel dizinin senaryosunu yerin dibine batırdı reyhan bekleyenlere tavsiyem izlemeyin seyirciye hiç saygıları yok bunların bir kere daha kanıtladılar bunu geçmiş olsun

    4 0 Yanıtla
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com