Gönderiler

Elif 633. Bölüm özeti ve fragmanı izle - Kanal 7

22 Aralık 2017 - Son Güncelleme 27.12.2017 01:14 2619 Yorum Yap

Elif 633. Bölüm özeti ve fragmanı izle - Kanal 7

Elif 633. Bölüm izle - 27 Aralık 2017 ÇARŞAMBA Kanal 7 ekranlarının fenomen dizisi Elif 633. Bölü..

Elif 633. Bölüm izle - 27 Aralık 2017 ÇARŞAMBA

Kanal 7 ekranlarının fenomen dizisi Elif 633. Bölümünde neler yaşanacak? Elif son bölüm izle. 27 aralık çarşamba akşamı yayınlanacak olan Elif 633. Bölüm de neler olacak?

Elif 632. Bölümde Neler olmuştu?

Annesini televizyonda gören Elif çok mutlu olmuştur. Artık annesinin yaşadığından neredeyse emindir. Bu yüzden de tek düşüncesi annesini bulup ona kavuşmak haline gelir. Elif,Vildan ve Tarık'ın elinden kurtulup annesini aramaya başlayabilecek mi?

Tarık tarafından Milano gezisi için ikna edilen Kerem İtalya yolcusu gibi görünmektedir. Yunus da onun Reyhan'ı unutması için hava değişikliğine ihtiyacı olduğunu düşünür. Birce de, hiç kendisinin de götürüleceğine ihtimal vermese de, Milano gezisi için heyecanlanmaktadır.

Hümeyra bebek için hazırlıklar yaparken, Tarık onunla ilgilenmek yerine kendisine kızgın olan Rana ile arasını düzeltme derdindedir. Bunun için de Rana'ya değerli bir hediye alır. Peki Tarık'ın Rana ile arasını düzeltmek için aldığı hediyeyi Hümeyra görecek midir ? 

Elif 633. Bölüm Özeti 

Elif bu bölümde evden kaçmak ister ancak Vildan onun bu düşüncesini anlayıp hemen önlem alır. Tarık ise Rana'nın Milano'ya gitme ısrarları yüzünden  kendini çok zor durumda hisseder.

Elif 633. Bölüm Fragmanı izle

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 5
4
1
0
0
0
0
0
YorumlarToplam 32 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
 • Maya 1 yıl önce

  Haqlesenez .Bu Gun Mende Elif Dizisine baxdem .Cox Sexecede .Evveler yeni Reyhan Rolda Gedende bir deqqiqe Televizyondan Ayrelmerdem.undu use yox .Sanki Dizi Se'yr etmirsen .Neden bele oldu anlameram .Dizinin nesesi sevgisi qalmeyeb.Lutfen yardem edin evvelki nese sevgi Geri qayetsen .yoxsa basqa Dizilere uz tutmale olacaqeq .Lutfen

  0 0 Yanıtla
 • Kemal 1 yıl önce

  Bu Günkü Elif Dizisinin bölumune baxdem .Sexeçede Undi Anladem ki Reyhane neden bu qeder sevirmişler .Filimde yaraseq Gozelik Getmis .Sanki Sullar durub kimi .Lutfen By Gozeliyi Geri Qaytaren .

  0 0 Yanıtla
 • Feride 1 yıl önce

  Elif Dizisinden Reyhane yox Vildane cexarerdenez.Melekide rola getirmeseydiniz yaxse olarde .Cunku Zatten Elif aylardır anasene görmurdu .undude ana ustuyir Reyhan Roldan cexan kimi .

  0 0 Yanıtla
 • Gunes 1 yıl önce

  Elif Dizisine Lutfen Arzyny cexarmayen .Cunku Elifin Dusmenleri daha coxalacaq .Bir terefden Tariq bir terefdende Arzu .Cohne oiynsular zaten gorunmeye basladelar .Reyan cexan kimi .Sanki Reyhan onlara masatceleq edirdi.Esil Roldan sexanlar Cexmade Reyhane vereb cexartdelar.Sözleride o oldu ki okula gedib gele bilmir .Anlameram Beş allte ay okula gedib gele bildi undu gedib gelemir .Mençe Basqa sebeb var Yeni Basqa oyuncu onun yerine kecmek ustuiur .Baxeb her şeyi anlayaçağeq .Reyhanen yerini hes kim veremez .Filim basleyeb Amma baxmaq olmur .Reyhanen evvel çekildiği Diskilere baxereq .Lutfen yönetmene bildirin yeni ilde Reyhane Filime caqersen .

  0 0 Yanıtla
 • Tüm Yorumları Göster (32)
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com