Gönderiler

Demet Akalın ile Okan Kurt barıştı mı? Haberi ise Kızları Hira verdi

29 Kasım 2018 472 Yorum Yap

Demet Akalın ile Okan Kurt barıştı mı? Haberi ise Kızları Hira verdi

Demet Akalın ile Okan Kurt barıştı mı? Eylül ayında boşanan Demet Akalın ile Okan Kurt'un tatil için Paris'e gittiğini ve çiftin..

Demet Akalın ile Okan Kurt barıştı mı? Eylül ayında boşanan Demet Akalın ile Okan Kurt'un tatil için Paris'e gittiğini ve çiftin 4.5 yaşındaki kızları Hira deşifre etti

Kızının barıştıklarını ilan ettiğini gören Demet Akalın, "Patlatmış Hira'ya bak." dedi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Okan Kurt, 'Barışmak için gittik Paris'e ve barıştık' dedi.

Hala barışmaya çalışıyorum. Elimden gelen bütün sürprizleri, jestleri yapamaya çalışıyorum. Paris'e de 'hani orada daha rahat ederiz' diye gittik dedi.

Basın ve arkadan çekmeye çalışan ablalar var, bir rahat bıraksalar herşey daha da güzel olacak. Ama herkesten Allah razı olsun, herkes barışmamızı çok istiyor dedi.

Çok zor dönemler geçirdik ailece ben onu çok seviyorum onun da beni sevdiğine inanıyorum orta yolu bulmaya çalışıyoruz dedi.

Biz zaten yurtdışına gidip rahat hareket etmek istedik. Ancak havaalanında ablalar çekmiş bizi... Biz onlara sıramızı vermiştik onlar bize gol attı dedi. Barışmak için gittik ve Paris'e barıştık.

Kızım ilan etti zaten herkese barıştığımızı, çok şükür. Dört yaşında bir çocuğa 'sen git odanda bunları söyle' diyebilir misin? Biz normalde biraz daha geç gelecektik. Hira'yı özlediğimiz için erken döndük, yalnız kalmasın diye dedi.

O da çok mutlu olmuş yurtdışına gittiğimize... Biz çocuğu aradık 'babacım uyuma geleceğiz' dedik. O da video çekmiş.Annesi havaalanından eve gelene kadar kahkaha attı. 'Kızımız bombayı patlattı' diye.

Hira, hatta 'yurtdışına gitsinler, bir kardeş daha yapsınlar' diyormuş.

Ben eve gelip gidiyorum ama aynı evde kalmıyoruz inşallah o da olacak. dedi...

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com