Gönderiler

Cicekdagi Öğretmenevi

Cicekdagi Öğretmenevi

Cicekdagi Öğretmenevi 2019 oda fiyatları, telefon, adres ve konum bilgileri ile salon, restoran, otel ve diğer hizmet üniteleri hakkında güncel bilgiler.

Kırşehir Cicekdagi öğretmenevi, cicekdagi öğretmenevi fiyatları, otel fiyatları, öğretmen evi, öğretmenevi rezervasyon, cicekdagi öğretmenevi telefon, adres, salon, konaklama, öğretmenevi listesi, öğretmenevleri, 2019 fiyatları, oda fiyatı

Cicekdagi Öğretmenevi Tanıtımı

Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Cicekdagi Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurumla irtibata geçmeniz gerekmektedir. Sayfamız Türkiye'deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. gonderiler.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde gonderiler.com sorumlu değildir, tutulamaz.

YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
  • Misafir 1 hafta önce

    Kırşehir Çiçekdağı öğretmen evi ne zaman açılacak? Merakla bekliyoruz;(

Kırşehir Öğretmenevi
Diğer Haberler
Diğer İller
Öğretmenevi Arayanlar
  • Misafir 1 hafta önce

    Kırşehir Çiçekdağı öğretmen evi ne zaman açılacak? Merakla bekliyoruz;( »

  • Cihan 1 hafta önce

    Fiyatlar rezervasyon durumu görünmüyor. »

gonderiler.com