Gönderiler

Belediye bünyesine ilköğretim mezunu büro memuru, şoför, aşçı alımı! Başvuru tarihi...

02 Şubat 2019 36 Yorum Yap

Belediye bünyesine ilköğretim mezunu büro memuru, şoför, aşçı alımı! Başvuru tarihi...

Devlet Personel baskanligi tarafindan yayimlanan ilana gore, İnegol Belediyesi bunyesine Asci, Buro Memuru, Şofor, İtfaiye soforu, kamyon soforu ve yolcu t..

Devlet Personel baskanligi tarafindan yayimlanan ilana gore, İnegol Belediyesi bunyesine Asci, Buro Memuru, Şofor, İtfaiye soforu, kamyon soforu ve yolcu tasimaciligi icin sofor alimi yapiliyor. Soz konusu pozisyonlara basvuru yapabilmek icin ilkogretim ve ortaogretim mezunu olmak sarti aranmaktadir. DPB tarafindan yayimlanan ilanda ‘'Kurumumuz İnebolu Belediye Baskanligina alinacak 12 adet Gecici İsci icin, 09 Agustos 2009 tarih ve 27314 sayili Resmi Gazetede yayimlanarak yururluge giren Kamu Kurum ve Kuruluslarina İsci Alinmasinda Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkinda Yonetmelik hukumlerine gore Çalisma ve İs Kurumu Kastamonu İl Mudurlugune İsgucu talebinde bulunulmus olup, soz konusu talebimizin 31/01/2019- 04/02/2019 tarihleri arasinda yayimlanmasi talep edilmistir.'' ifadelerine yer verilmistir. İste detaylar…  

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?  

Soz konusu 12 adet Gecici İsci icin aranilan sartlar Turkiye İs Kurumu Genel Mudurlugu Çalisma ve İs Kurumu İl Mudurlugu tarafindan www.iskur.gov.tr internet sitesinde yayimlanacak olup, isteklilerin soz konusu ilani takip etmeleri gerekmektedir. Kisaca İnebolu Belediye Baskanligi tarafindan alinacak personel adaylarindan, Turkiye Cumhuriyeti vatandasi olmak, kamu haklarindan mahrum bulunmamak, Gorevini yapmasina engel olabilecek herhangi bir saglik sorunu olmamak gibi sartlar aranmaktadir. BAŞVURU İŞLEMLERİ İnebolu Belediye Baskanligi yukarida yer alan kadrolar icin Turkiye İs Kurumu ( İŞKUR ) is talebinde bulunmus olup, basvuru islemleri en gec 04 Şubat 2019 tarihine kadar yapilmasi gerekmektedir.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com