Gönderiler

Ahmet Kural ve Sıla kavgasında şoke eden video görüntü

01 Aralık 2018 176 Yorum Yap

Ahmet Kural ve Sıla kavgasında şoke eden video görüntü

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'na ait Kanal D Haber'de yayınlanan 1 görüntü dayak iddiaları ile ilgili soruşturmanın seyrini deği..

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'na ait Kanal D Haber'de yayınlanan 1 görüntü dayak iddiaları ile ilgili soruşturmanın seyrini değiştirebilir. Sıla Gençoğlu, eski sevgilisi Ahmet Kurul ın kendisini darp ettiğini iddia ettiği günün ertesinde çekilen görüntülerde ise gayet sağlıklı ve mutlu olduğu görülüyor.

Sıla Gençoğlu'na ait olan bir görüntü darp iddialarını yokedebilir. İddialara göre ise soruşturma dosyasına giren yeni görüntülerde Sıla Gençoğlu'nun olaydan birgün sonra arkadaşları ile eğlendiği görülüyor. İşin ilginç tarafıysa o görüntülerde Sıla Gençoğlu'nun kollarında her hangi bir morluk izi bulunmuyor.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
  • Hacer 3 ay önce

    Benim fikrim olaydan önce çekilmiştir Ahmet Kural kesin algı yaptırıyor olmalı yada onu sevenler.Bence beş para etmez bir kişilik bu yüzden herşey beklenir o adamdan.Küfür var alkol var kabalık fazlasıyla var muhtemelen uyuşturucuda vardır. Eeee bunların olduğu bir adamdan mükemmelik gelecek deyilya.Malumun ilanı olmuş gerçekten...

    0 0 Yanıtla
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com