Gönderiler

Ah Kalbim 91. Bölüm özeti ve fragmanı izle 19 ocak kanal 7

18 Ocak 2018 - Son Güncelleme 18.01.2018 23:27 409 Yorum Yap

Ah Kalbim 91. Bölüm özeti ve fragmanı izle 19 ocak kanal 7

Ah Kalbim 91. Bölüm izle - 19 Ocak 2018 - CUMA Ah Kalbim'in 19 ocak cuma akşamı yayınlanacak 91. yeni böl&uum..

Ah Kalbim 91. Bölüm izle - 19 Ocak 2018 - CUMA

Ah Kalbim'in 19 ocak cuma akşamı yayınlanacak 91. yeni bölüm özeti şöyle: Bu bölümde; evden kovulan Abhi hayranlarının da büyük tepkisini çeker. Onların sevgisini tekrardan kazanmak isteyen Abhi sahnede herkesin önünde sevdiği kadına aşkını ilan edeceğini söyler.

Ah Kalbim 91. Bölüm Özeti:
Büyükanne ise Tanu'nun bebeğinin Abhi olduğunu öğrendiğinde şok olur. Abhi'ye karşı büyük bir hayal kırıklığı yaşayan büyükanne onu evden kovmuştur. Abhi ise çaresiz bir şekilde yapayalnız sokakta kalır ve Tanu'nun evine gitmeye karar vermiştir. 

Pragya ise Abhi'nin gönderilmesinden dolayı çok üzgündür. Büyükanne torununun bu yaptıklarından dolayı onu affedemez ancak sağlığı da git gide kötüleşmektedir. Abhi'nin yokluğunda onu çok özleyen büyükanne yatağa düşer. Bunu duyan Abhi hemen eve gelir ve o iyileşene kadar da gitmeyeceğini söyler. Hayranları Abhi'yi gördükleri her tarafta ona sorular sorunca Abhi onlara karşı öfkelenir ve bağırır. 

Abhi, Pragya'nın hayranlarını kendisinden soğutmaması gerektiğini söylemesi durumunda bir konserle onların gönlünü yeniden almak ister. Konserde sevdiği kadına olan aşkını ilan edeceğini söyleyen Abhi, Pragya'yı mı Tanu'yu mu sahneye çağıracak?

Ah Kalbim 91. Bölüm Fragmanı...

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 6
4
0
1
0
1
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com