Gönderiler

Ah Kalbim 117. Bölüm Özeti ve Fragmanı - 15 Şubat Perşembe

14 Şubat 2018 2957 Yorum Yap

Ah Kalbim 117. Bölüm Özeti ve Fragmanı - 15 Şubat Perşembe

ALİYA BÜLBÜL'Ü ÖLDÜRMEK İSTİYOR Ah Kalbim'in 15 şubat perşembe akşamı yayınlanacak olan 117. b&..

ALİYA BÜLBÜL'Ü ÖLDÜRMEK İSTİYOR

Ah Kalbim'in 15 şubat perşembe akşamı yayınlanacak olan 117. bölüm özeti şöyle: Pragya'nın bülbül ile Purab'ı gizlice evlendirmesi büyük bir tepki görmesine sebep olacaktır. Aliya ise bu evlilik ile birlikte yeniden harekete geçer.

Pragya'nın Bülbül ile Purab'ı herkesten gizli evlendirmesi tüm ailede şok etkisi yaratmıştır. Sarla büyük kızının neden bu kadar kötü olduğunu anlayamaz iken büyükanne onu sakinleştirmeye çalışmaktadır. Aliya ise bu evlilik nedeniyle Pragya ile Bülbül'e daha çok bilenir. Bülbül'ü ortadan kaldırmak için harekete geçen Aliya, Viyaj'la gizlice görüşür. Diğer yandan Abhi, Bülbül ile Purab için 1 davet vermek ister. Pragya, Aliya'nın kötü birşey yapacağını hissederek davete karşı çıkar. Aliya bu defa başarılı olabilecek mi?

Ah Kalbim 117. Bölüm Fragmanı...

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 8
4
2
0
0
1
1
0
YorumlarToplam 52 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
 • Hacer 5 ay önce

  Adimin seni seviyorummmmm Aşkım benim yerim seni öptüm aşkım benim emoticonemoticonemoticonemoticon

  1 0 Yanıtla
 • Çinare 6 ay önce

  Merheba her kese nasılsınız iyisinizdir inşallah..bende iyim önceden sağolun..ahretliğim son yorumlarımız aynı anda güncellendiyi için görmemişdim evet iyi olduğunuzu bilmek iyi bende özledim sizlerle konuşmayı..kendinize iyi bakın..selam merheba güle güle..

  1 0 Yanıtla
 • Ferdi 6 ay önce

  Tamam ben sadece ışığını benzetmiştim amaemoticon yoksa bay Ömere benzediğini biliyoruz huysuz Ardunç ben sadece ağurasinı benzetim nemrutemoticon(( gıcık keçi... Prens te senin gibi nemrut zaten akıl kumkumasi....

  0 0 Yanıtla
 • Sinan 6 ay önce

  Evet Pasaklı Ferdi Sonsuzadek adlı kore dizisini izliyorum akşam 19 da yeni bölüm oynuyor takip ediyorum... Prensi destekliyorum .dediğin hocada sunepenin biri benle uzaktan yakından alakası yok....salak geri zekâlı... neyi neden benzetin anlamadım . Buda sana cevabımdı...6 ay geçilmeli de olsa malum site pek hızlı...

  0 0 Yanıtla
 • Tüm Yorumları Göster (52)
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com