Gönderiler

Ah Kalbim 114. Bölüm özeti ve fragmanı izle - Kanal 7

10 Şubat 2018 - Son Güncelleme 11.02.2018 22:18 1933 Yorum Yap

Ah Kalbim 114. Bölüm özeti ve fragmanı izle - Kanal 7

Ah Kalbim 114. Bölüm izle - 12 Şubat 2018 Pazartesi ALİYA, VİYAJ'I KAÇIRABİLECEK Mİ? ..

Ah Kalbim 114. Bölüm izle - 12 Şubat 2018 Pazartesi

ALİYA, VİYAJ'I KAÇIRABİLECEK Mİ?

Ah Kalbim'in 12 şubat pazartesi akşamı yayınlanacak 114. yeni bölüm özeti şöyle: Aliya, Pragya için düşündüğü planların açığa çıkmasından dolayı çok korkarak Viyaj'ı kaçırmaya çalışır. İlk denemesinde başarısız olan Aliya daha sonra Viyaj'ı kaçırabilecek midir?

Aliya ile Tanu, Raj'la birlikte Viyaj'ı kaçırmaya karar verirler. Viyaj'ın odasına girip onu etkisiz hale getirmek istedikleri esnada içeride mahsur kalırılar. Gelen sesleri duyan Pragya ise Abhi'ye Viyaj'ın başının dertte olacağını söyleyerek hemen onun yanına götürür. Tanu ile Aliya panik içerisinde ne yapacaklarını düşünürken Raj'ın aklına hain bir plan daha gelir. Aliya ile Tanu'yu saklayan Raj odanın ışık tesisatını bozarak Pragya'nın onları görmesini engellemek ister. Ucuz kurtulan Tanu ile Aliya ise daha sonra tekrardan harekete geçer. Yaptıklarının ortaya çıkmasını istemeyen bu ikili bu defa başarılı olabilecek mi?

Ah Kalbim 114. Bölüm Fragmanı izle

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
YorumlarToplam 2 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
  • Ferdi 1 yıl önce

    Salaklık bulaşıcı merak etme izle birsey olmaz boşveremoticon))) hintlilerin dizisi işte bu kadar olur napacaksınemoticon)))

    0 0 Yanıtla
  • Hulya 1 yıl önce

    İnanın bıktım bu fılimdeki sakatlıklardan inanın birda ha seyretmicem diyorum ama merak ediyorum acaba düzelir mi diye başkada güzel dizi korumuyor sunuz

    0 0 Yanıtla
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com